Güvenli Çıkış Çıkış   |   Üyelik ÜyelikBanka

3D Secure

Global Sign

Saysis

Ziyaret : # 155331 #

Bilgi Edinme Birimi

       Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başknlığı tarafından 4982 ayılı Bilgi Edinme Hakkı Kanunu, Bilgi Edinme Hakkı Kanununun Uygulanmasına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik ile belirlenen esas ve usuller çerçevesinde bilgi verme yükümlülüğü belediyemizce yerine getirilir. Devlet sırrına ilişkin bilgi veya belgeler nezdinde sayılan başlıklarda, belediyemizin bilgi/belge verme yükümlülüğü yoktur.

       E-Belediye hizmetlerimiz kapsamında web sitemizin "Bilgi Edinme" linki kullanılarak veya bizzat belediyemizin ilgili birimine başvuran herkes bu hizmetten faydalanabilir. Gerçek kişiler tarafından elektronik olarak yapılan başvurularda ise yetkili kişinin T.C. kimlik numarası belirtilmek suretiyle başvuru işlemi yapılır. Telefonla başvuru kabul edilmemektedir.

       Başvurular ilgili daire başkanlıklarına elektronik ya da yazılı olarak bildirilir. İstisnai durumlar hariç 15 iş günü içerisinde çözümlenen talebin sonucu ilgili daire başkanlığı tarafından vatandaşa talep ettiği şekilde iletilir.

       İstek, şikayet, öneri gibi başvurular için solda bulunan menüden "Açık Kapı" linki kullanılarak başvuru yapılabilir. Sadece 4982 Sayılı Bilgi Edinme Kanunu kapsamındaki başvurular için bu bölümden başvuru yapınız.

,

 

 

 Başvuru Takibi 
 
 


Yapmış olduğunuz başvuruların durumunu öğrenmek için başvuru numaranızı giriniz.

© 1998 - 2018 Her hakkı saklıdır. Konya Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı Hizmetidir .